Al deze tools worden jou gratis aangeboden door de maatschap Peer3
Nieuwsgierig naar onze groepstraining voor ouders?
Wat kun je doen aan de situatie? Wat kun je doen om kinderen die opgroeien in armoede of met stress te versterken? Wat kun je doen om ouders te ondersteunen die hun kinderen op moeten voeden in een stressvolle situatie?
Bedenk dat mensen die stress beleven zelf geen energie meer hebben om zelf initiatieven op te pakken en hun situatie te veranderen. Ze hebben anderen echt nodig, net als hun kinderen! Daarom stellen wij de vraag: "Wat kun jij doen?" Bekijk alles wat hier op deze kaart staat eens goed en bedenk wat jij zou kunnen doen, want: Kansenongelijkheid verkleinen, Het Begint Bij Mij!
Wij bieden u alle opgroeikaarten gratis aan, want hoe meer kinderen, ouders en professionals blij worden én baat hebben van onze kaarten, hoe beter!
waarom ook niet thuis, die dagritmekaarten’; kleine kinderen hebben toch behoefte aan structuur en voorspelbaarheid. En het geeft je zelf een stuk meer rust!
En niet door elkaar praten en geen driftbuien, zijn ook erg goed. Ik hoef het plaatje maar aan te wijzen en de boosheid is verdwenen!